Naše mise zní:
„Budiž světlo!"


Vystupte ze stínu průměrnosti a nechte svou značku zazářit v jedinečném světle. Přinášíme revoluční koncept, který mění světelnou reklamu ve strhující zážitek. Získáte příležitost promluvit ke svým zákazníkům novým jazykem a vyjádřit vizuální myšlenky na celé škále barevného spektra. Přichází světelná revoluce v režii Unique Light. Připravte se!

Německá preciznost

Novátorská myšlenka, jedinečná technologie, dokonalé zpracování. Společnost VGS marketing service GmbH svým příkladem dokazuje, že pověstná německá kvalita není jen mýtem.

Nespočet variací

Vaši značku ukážeme světu v tom nejlepším světle. Na výběr máte 13 typů nasvícení s možností libovolných kombinací barev, intenzity či prolínání světla.

Nízká spotřeba

Naše systémy svítí šetrně. Se stejným příkonem dokážeme osvítit o polovinu větší plochu, aniž by světlo ztratilo na intenzitě.

Extrémní odolnost

Testujeme v klimatických boxech simulujících extrémní podmínky. Reklama odolá povětrnostním vlivům, vodě a záři neztratí ani pod ledem.

Inovace a zdokonalování

Za 15 let nepřetržitého vývoje a zdokonalování jsme ve spolupráci s německými partnery stvořili vůbec nejvyspělejší systém světelných reklam na trhu.

Absolutní kvalita

Každý produkt prochází těmi nejpřísnějšími testy a certi kacemi, které zaručují rovnoměrné rozložení světla a vysokou svítivost bez ztráty intenzity či změny zabarvení.

Snadná montáž

Spolu s hotovou zakázkou vám dovezeme i montážní šablonu s kompletním technickým popisem. Ať už s našimi šikovnými techniky či svépomocí – instalace je hračka.

Bez údržby

Světelná reklama Unique Light dělá jedinou věc, pro niž byla stvořena. Svítí. Tuto činnost zvládne sama bez sebemenší pomoci, nevyžaduje žádnou speciální údržbu ani dodatečné výdaje.

Exkluzivní materiály

Používáme výhradně prvotřídní materiály. Základem každého řešení je unikátní světelně vodivý akrylát, který spolu s nerezovou ocelí a jinými ušlechtilými kovy poutá pozornost i bez světla.

Napřed. O mnoho (světelných) let.


Spojili jsme síly se špičkovým německým výrobcem VGS marketing service GmbH, průkopníkem v oblasti LED technologií. Dvě dekády inovací, ultimátní know-how a nekompromisní preciznost vdechly život světelné reklamě, která ve světě nemá obdoby. Tomuto unikátnímu systému jsme dali jméno Unique Light.

Logotypy a písmena

Předveďte esenci své značky v záři prvotřídní světelné reklamy Unique Light, díky které se stanete nepřehlédnutelnými v každé situaci. Na výběr máte 13 typů základního nasvícení s možností libovolných kombinací povrchových úprav, použitých materiálů, intenzity osvětlení či barev. Možnosti jsou prakticky neomezené!

Tabule a desky

Umíme myslet i ve větších proporcích. Díky bezrámové technologii dokážeme snadno vytvořit ucelené řešení světelné reklamy a vhodně ho zasadit do jakéhokoliv interiéru i exteriéru. Citlivě navržený design a správně zvolené materiály si poradí jak s moderní architekturou, tak s historickými budovami.

Unikátní řešení

I těm nejsmělejším nápadům dokážeme vtisknout reálné obrysy. Nenechte se svázat žádnými mantinely a vytvořte s námi zcela unikátní řešení, které podtrhne individualitu vaší značky. Experimentujte s různými typy nasvícení, kombinujte barvy. S námi můžete zářit i tam, kam si jiní netroufnou – pod vodní hladinou či ledovou plochou.

Vyberte si, v jakém stylu chcete zazářit


Společně s vámi vymyslíme, jak vaši značku nejlépe nasvítit a kterými detaily v provedení (lakování, nerezové prvky apod.) ji zvýraznit. Navrhneme vám řešení, ale konečné slovo je na vás. Níže se můžete inspirovat vizualizací, jak různé kombinace vypadají přes den (vlevo) a jak v noci (vpravo).

světelné písmena, 3d text

FL

přední strana svítí

světelné písmena, 3d text

FL-R

přední a zadní strana svítí

světelné písmena, 3d text

FL-T

přední strana a část boků svítí

světelné písmena, 3d text

FL-RS-E

přední strana svítí, nerezové boky

světelné písmena, 3d text

FL-EE

přední strana svítí, nerezová kontura

světelné písmena, 3d text

KL

přední strana kontury svítí

světelné písmena, 3d text

SL

boky svítí

světelné písmena, 3d text

SL-T1

první část boků lakovaná, druhá část boků svítí

světelné písmena, 3d text

SL-TE

boky svítí, přední strana a část boků nerezová

světelné písmena, 3d text

SL-T2

první část boků svítí, druhá část boků lakovaná

světelné písmena, 3d text

RL

svítí zadní strana

světelné písmena, 3d text

RL-S

svítí boky a zadní strana

světelné písmena, 3d text

RL-E

svítí zadní strana, boky a přední část nerezová

Nezávislé certifikáty kvality převyšující běžné standarty


Německý výrobce světelné reklamy VGS Marketingservice GmbH nechal vystavit sérii nezávislých certifikovaných testů světelné reklamy značky Unique Light, která na Německém trhu nese název MaxxLuxx®.

EN 1090-2, CPR, EXC2 (OCEL) & EN 1090-3, CPR, EXC2 (HLINÍK)

Evropská regulace 305/2011 (Regulace konstrukčních produktů) definuje vázanost ke standardu EN 1090. Naplnění požadavků je v této regulaci předepsáno zákonem a je předpokladem pro získání znaku CE u produktu.

GS – APPROVAL CERTIFICATE FOR A REFERENCE PRODUCT, A12

Evropská regulace 305/2011 (Regulace konstrukčních produktů) definuje vázanost ke standardu EN 1090. Naplnění požadavků je v této regulaci předepsáno zákonem a je předpokladem pro získání znaku CE u produktu.

CB CERTIFICATE DE 4 – 0863

Doklad o splnění požadavků stanovených v normách o osvětlení DIN EN 60598-1 (Všeobecné požadavky a testy); DIN EN 60598-2-1 (Zvláštní požadavky pro použití stacionárního osvětlení pro všeobecné použití) a DIN EN 62031 (Bezpečnostní požadavky pro LED moduly pro použití v běžném osvětlení). Certi kace v souladu se standardem pro osvětlení je dobrovolná. Splňováním těchto standardů VGS udržuje vysoké zabezpečení a vysokou kvalitu u svých produktů.

CB CERTIFICATE DE 4 – 0871

Doklad o splnění norem týkajících se elektromagnetické kompatibility v souladu s normami DIN EN 61000-3-2 (soulad s harmonickými složkami hlavního proudu); DIN EN 61000-3-3 (Dodržování kolísání napětí) a DIN EN 61547 (Dodržení odolnosti proti rušení). Certi kace v souladu s těmito normami je dobrovolná. Splňováním těchto norem VGS udržuje vysoké zabezpečení a vysokou kvalitu u svých produktů.

CE – CERTIFICATE OF CONFORMITY FOR EMV

Produkty Maxx.Luxx splňují bezpečnostní požadavky direktivy 2004/108EG vztahující se kelektromagnetické kompatibilitě. Splnění těchto požadavků je v této direktivě předepsáno zákonem a je předpokladem pro získání znaku CE u produktu.

Cena světelné reklamy


Protože světelné reklamy navrhujeme každému klientovi přesně na míru, cenu stanovujeme vždy individuálně. Proto na začátku spolupráce zpravidla domluvíme společnou schůzku, kde osobně probereme vaše přání i potřeby, domluvíme potřebné podklady a následně připravíme konkrétní cenovou nabídku.

Ozvěte se a nechte to na nás!


Přemýšlíte, jak nejlépe rozzářit svou značku? Nic není snazšího! Zanechte nám zde svůj kontakt nebo přímo navrhněte čas a místo schůzky. Nejraději bychom se s vámi sešli přímo tam, kam se chystáte světelnou reklamu umístit. Můžeme vám tak nejlépe poradit a odhadnout, jaké nasvícení bude vaší značce slušet nejvíce. A nebojte - na schůzku nám bude stačit klidně jen půlhodinka.

Těšíme se, že pomůžeme i vaší značce zazářit v tom správném světle.

Kontaktní údaje

napis@uniquelight.cz

+420 777 042 072

CZ25441884